VİNÇ KANTARI

VİNÇ KANTARI

Vinç Kantarları, kaldırma araçları ile yükün kaldırılması ve taşınması esnasında pratik ve hızlı olarak tartımını da sağlayarak zaman ve işgücünden kazandırmaktadır. Bütünleşik yapıdaki kolay okunabilir göstergesi, bataryası ve uzaktan kumandası ile kolay taşınmakta, az yer kaplamakta ve istenilen her yerde pratik tartım imkanı sağlamaktadır.

1,5 ton'dan 55 ton'a kadar farklı kapasitelerde sunulan vinç kantarları dayanıklı yapılarıyla endüstrilerin her alanında güvenle kullanılabilmektedir.

Vinç Kantarları, kablosuz veri transferi için Kablosuz Haberleşme Ünitesi, uzak mesafelerde kolay okuma ve kontrol sağlayan Harici Gösterge ve bilgisayar üzerinde kayıt ve raporlama imkanı sağlayan Yazılım seçenekleri ile sunulmaktadır.


KARDEŞ TEKNİK ŞIRNAK TARTI SİSTEMLERİ

0 532 638 77 56

Montaj, devreye alma, arıza giderme ve kalibrasyon işlemlerini,

Şırnak merkezli olmak üzere Güneydogu Anadolu Bölgesi ve diğer bölgelerde

Geniş Servis Kadrosu ile Azami 24 Saat İçinde

Yurdun Neresinde Olursanız Olun

size hızlı ve güvenilir şekilde servis hizmeti vermeyi garanti etmektedir.

Firmaların ihtiyaç duyduğu

Kalibrasyon, Basküller, İndikatörler, Yük Hücreleri, Güç Kaynakları,

Kantar Programı, Akaryakıt Pompaları, Tanker Sayaçları,

Araç Yıkama Ekipmanları, Kantar Tamir Servisi, Vinç Kantarı,

ve Kantar Sistemlerinde mevcuttur.

vinç kantarı toptancısı, vinç kantarı melzemeleri, vinç kantarı çeşitleri, vinç kantarı nerde satılıyor, vinç kantarı imalatcısı, vinç kantarı firmaları, vinç kantarı şirketleri,vinç kantarı malzeme şirketi, vinç kantarı malzemeleri parekende satış, vinç kantarı malzemeleri toptan satış, vinç kantarı imalatı, vinç kantarı servisi, vinç kantarı sistemleri, vinç kantarı yedek parçaları, vinç kantarı teknik servisi,

Diğer Hizmetler

Ürün Siparişleriniz İçin ve Teknik Servis İçin Bize Ulaşabilirsiniz